Diensten

zaterdag 25 januari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eileen Van den Berg Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Anne Brinkman Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Vera Bisdonk Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Maud Sweere Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Luna Rozema Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Lieske Frinks Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Noor Wilms Bardienst 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Violet Noordover Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Jalou Straatman Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Tess van der Poel Bardienst 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Awa Coumba Niang Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Merel Wiringa Zaalleiding 
zondag 26 januari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bo van Zanten Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Iris Wal Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Saloua Thaki Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fenne Rox Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Mare Madelief van Loo Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Sara Plomp Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Roos Spelt Bardienst 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Tika Meijer Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Bente Duijvelshoff Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Donna Wilbrink Bardienst 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Kikki van Kalsbeek Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Gaia Kanteman Zaalleiding 
zaterdag 1 februari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jathusan Ananthasabesan Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joona Pieter Smit Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Cj Janssen Groesbeek Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Koen Smetsers Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Beau Tolboom Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Xander Bot Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anne Brinkman Bardienst 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Isabelle Adriaansen Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Janne Roelink Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Indy Wijker Bardienst 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Fenne Duijvelshoff Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Maud Sweere Zaalleiding 
zondag 2 februari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zoë Straatman Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Britt Sweere Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Levi Wijker Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Feline Straatman Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Noor Wilms Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Tess van der Poel Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Fien van Es Bardienst 
12:45 - 14:15  Hanna Jansen Zaalleiding 
12:45 - 14:15  May van Dongen Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Suzanne Tacx Bardienst 
14:00 - 15:15  Claire Janssen Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Emma van Walsem Zaalleiding 
zaterdag 8 februari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Abigaël Balkema Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sterre Wiringa Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Danique Robert Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Eva Boon Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Resa Herfurth Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Zoë Doornbosch Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Rosalie Lapperre Bardienst 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Julie van Dok Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Jada Assorgia Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Jonna Arents Bardienst 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Bo van Zanten Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Ouders/verzorgers van Fenne Rox Zaalleiding 
zondag 9 februari 2020 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Wouter Bijleveld Bardienst 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mikai Leijendeckers Zaalleiding 
10:15 - 11:30  Ouders/verzorgers van Ian Alting von Geusau Zaalleiding 
11:15 - 13:00  Ouders/verzorgers van Kylian Dyami Rademaker Bardienst 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Ruben Wilms Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Seth Lenselink Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Laura Bais Bardienst 
12:45 - 14:15  Shanty Koster Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Jet Kraak Zaalleiding 
14:00 - 15:45  Floor van Hoorn Bardienst 
14:00 - 15:15  Marloes Tacx Zaalleiding 
14:00 - 15:15  Birgit Manse Zaalleiding 
DWF
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
donderdag 23 januari 2020
Aantal leden (info) 175
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 70,9%
Clubcompetitie
1. Heren 1
2. Dames 1
3. Meisjes A2
4. Meisjes A1 Zaal
5. Meisjes A1
hele clubcompetitie..
Contact
HSC Hermes hockey
Adres
HSC Hermes
Linieweg (sportpark) 27
1783 BA Den Helder

0223-623860